Jdi na obsah Jdi na menu
 


Astrologie-temné stíny PANNA

 Panna - lidé zrození ve znamení Panny se raději drží stranou. Podívejte se na svůj horoskop. (24.8. - 22.9.)

 

 

 

Panna | 24.8. - 22.9.

horoskopLidé zrození ve znamení Panny jsou plaší, nemluvní, málokdy někoho sami osloví a drží se raději stranou. Než hlučnou společnost, vyhledávají spíše svou práci, kterou nejraději vykonávají o samotě. Často pak pro samou práci zapomínají na čas, ale nemívají sklony nakládat si více, než dokážou zvládnout a přepínat se. Dokáží intenzivně pracovat mnohem déle, než většina lidí jiných znamení. Potkáte-li Pannu, která se dokáže skutečně odvázat, je to jen výjimka. Nemají moc času na snění. Působí dojmem, že mají starosti, které jsou pro ně mimochodem přirozené. Mívají krásné, hluboké oči a vyzařuje z nich inteligence. Jsou spíše konzervativní a někdy až nepříjemně pořádkumilovní.

Přestože mnoho z nich uzavře manželství, v němž jsou oddaní, je obvyklé, ze spousta jich zůstává starými mládenci a pannami, protože manželství není zrovna jejich přirozeností. Jsou-li zamilovaní, nemívají "klapky na očích a uších" - vždy dobře ví, na čem jsou. Nejsou to zrovna snílci s hlavou v oblacích.

Lidé znamení panny jsou ve vztazích chladní a zdrženliví. Vyhledávají vztahy založené více na duševním než tělesném spojení, hledají partnera se společným zájmem o práci. Panny často pokládají sex pouze za nutnost pro zachování rodu, a pro tuto svojí chladnost často zůstávají samotáři. Pokud však mají o sex zájem, dokáží být velice dovední. Lásky si nedovedou užívat plnými doušky, nedovedou se z ní radovat a redukují ji jen na nejnutnější věci.

Panny jsou málokdy vášnivé a srdečné, vždy se bojí, aby se nenakazily nějakou chorobou a partnera podrobují prohlídkám a zkouškám čistoty. Manželství Panna uzavírá po dlouhodobém vztahu, ve kterém se do partnera opravdu zamiluje. Je věrná a spolehlivá, dobře se stará o rodinu.

I když tito lidé působí klidně a vyrovnaně, nenechte se mýlit, je to maska a jejich nervy jsou neustále napnuté. Zrozenci v Panně jsou velice spolehliví a čestní. Jsou úzkostliví a nároční, ať jde o práci, lásku nebo zdraví a jídlo. Nejsou to však dogmatičtí suchaři a když jste pozorní, všimnete si, že srší vtipem a mají své kouzlo.

Panny jsou velcí individualisté. Nemají rádi hloupost a aroganci, pak jsou nervózní a podráždění. Neradi přiznávají své chyby a nedostatky, o nichž však moc dobře vědí. V nouzi většinou poznáte přítele - Pannu. Jsou praktičtí, nemají rádi záhálku, vulgárnost a nepořádek. Mají rádi pravdu, čistou mysl, účelnost, dochvilnost a hospodárnost. Jsou to perfekcionisté. Obvykle mají rádi malá zvířata, kočky a ptáky. Mnohé Panny dávají přednost vegetariánství nebo alespoň mají hodně znalostí o zdravé stravě.

 

Panna nikdy zbytečně neplýtvá náklonností ani penězi. Nechce se vázat a chce být nezávislá. Pro marnotratníky a lenochy nemá pochopení, ale když je to přítel, nebo někdo, kdo opravdu potřebuje pomoc a zaslouží si to, dokáže být štědrá. Je stejně kritická k ostatním, jako i k sobě. Někdy je považována za sobeckou, přestože raději uspokojuje potřeby druhých, než svoje. Když však řekne ne, znamená to ne.

Mnohé Panny se stávají zdravotními sestrami a jsou ve svém oboru nejlepší. Vždy totiž mívají lékarničku plnou všeho proti všemu a vždy mají podrobně prostudováno složení každé pilulky. Mají rovněž talent pro herectví.

Zdraví Pannen bývá obvykle dobré, pokud si svou nadměrnou pracovitostí a nervozitou nepřivodí potíže se žaludkem, zažíváním a bolestmi hlavy. Přesto by si měli dát pozor na artritidu, revma a bolesti zad.

Panna

Šesté znamení Zvěrokruhu.

Druhé znamení země.

Druhé proměnné znamení.

Řídící planeta: Merkur.

Šťastné číslo: Pět a všechna čísla dělitelná pěti.

Astrologický symbol: Panna.

Astrologické barvy: Bílá, světle modrá, zelená.

Astrologické kameny: Achát, jaspis, smaragd, topas.

Panna řídí šestý dům horoskopu.

Partner pro Pannu: BÝK, KOZOROH, ŠTÍR, LEV, STŘELEC

 

 

Panna je ženské, zemské znamení, kterému vládne Merkur. Temnota z vás činí mrzuté, nadmíru kritické puntičkáře, posedlé sterilním perfekcionismem a pedantskou fixací na detail. Podívejte se na své démony... (24.8. - 22.9.)

 

 

 

Protivné návyky:

 • Dochvilnost: Nikdy nepřijdete pozdě, ostatně ani brzy. Vždy se dostavíte přesně na čas. Kdyby jste měli možnost vládnout světu, pozdní příchod by se stal trestným činem.
 • Ukazatel výbušnosti: Z nuly do bodu varu ihned, když vám někdo naruší plán, ale na nulu se nevrátíte.

 

Osobnost: podráždění, pedantští, perfekcionisté

Dobrá, panny, jste známé tím, že říkáte, jak věci jsou. Nyní se uvidí, zda jste schopné přijmout to, co sami nadělujete. Ti ze světlé strany tvrdí, že jste postižené chronickým perfekcionismem a vůči sobě stejně tvrdí jako k nám ostatním - jenže uvnitř sebe, kam my nevidíme. Zkouška: všechny Panny jsou pesimistické, tvrdí puntičkáři posedlí detailem, kteří si neustále stěžují a kritizují...jak reagujete? Stěžujete si a kritizujete. Tvrdíte, že za a) Panny jsou loajální, pracovité a milé (narozdíl od všech znamení), b) na kritice není nic špatného a vy nejste vězni pokrytectví a přetvářky. Kde jsou ty proslulé analytické dovednosti, které vždy používáte, jen ne na své vnitřní já? Nevidíte ten prostý logický protimluv v bodě b) ? Když vám někdo položí otázku, na kterou čeká odpověď "ne" - (například: mám v tom velký zadek?), nejenom, že odpovíte: "to teda máš, tlustoprde", ale pokračujete s odhadem, o kolik větší, než je běžné. Nikdy se nemýlíte, ale ne způsobem, jakým se nemýlí Lev (ten má prostě pravdu vždy a konec debaty). Někde vevnitř se obáváte, že se pletete, ale nepřipustíte to, protože pohrdáte slabými. To také znamená, že první dojem je u vás jako vytesaný do skály. Pokud by jste měli dobrý den a potkali Bostonského škrtiče, trvali by jste na tom, že je to príma chlapík, dokud by mu nepustili elektřinu do křesla. Pokud by jste měli špatný den a potkali Františka z Assisi, jednou provždy by byl pro vás zoofil, který má rád sviště. Nejspíš kvůli tomu, že s vámi nechce nikdo mluvit a trávíte hodně času o samotě, jste posedlí zdravím. Nemáte duši, někdo vám ukáže krásný okamžik a vy ho nějakou podrobností zničíte. Nevidíte nádhernou duhu, protože jste podráždění, někdo si půjčil váš deštník.

Stupnice proradnosti

A+. Nejste na úrovni Blíženců, ale získali jste stříbrnou medaili. Dokonalou zášť zkazí špatné servírování. Je zapotřebí seknout a utéct, ale vy vždy čekáte kvůli ujištění, zda si i ty jemnější narážky našly svojí cestu.

  Oblíbený smrtelný hřích:

Neklopte cudně zraky, nepřešlapujte. Jste Mary Poppins zvěrokruhu (ta harpie z knihy, nikoli filmový miláček). Nesnesitelně spokojení sami se sebou a krutě kritičtí k ostatním. Vaším hříchem je Marnivost, světlejší strana Pýchy. Také chytře zacházíte s Nestřídmostí, přetváříte jí na bezejmenný domácí hříšek, zatímco máte plná ústa jídla.

  Ascendent

Pozor, následující řádky jsou náročnější pro mozek! Vaše sluneční znamení je ovládané vycházejícím znamením. To znamená znamením zvěrokruhu, které se krčilo nad obzorem tu minutu, kdy jste přišli na svět. Určuje ho tedy hodina vašeho narození. Na internetu se nachází již dostatek aplikací, kde ho můžete zjistit. Sluneční znamení znamená ego, ascendent určuje vaše chování na veřejnosti. Ve zkratce - je to namalovaný úsměv, za kterým číhá vaše ohavné já…

 

 • Ascendent v Beranu: Militantní ekoválečníci. Zajatce neberete - jen je recyklujete.
 • Ascendent v Býku: Vážené movité Panny. Co by si sousedé pomysleli, kdyby se to dozvěděli?
 • Ascendent v Blížencích: Nezávislé Panny s ostrým jazykem, všímavou myslí a přesvědčivými podfuky v alternativní medicíně.
 • Ascendent v Raku: Starostlivé Panny, které mluví konejšivě, dokud se nedozví všechna tajemství.
 • Ascendent ve Lvu: Královské Panny obklopené princátky poblázněnými chtíčem, která se vzdycháním touží po dracích, jež by mohli zabít.
 • Ascendent ve Vahách: Profesionální Panny.
 • Ascendent ve Štíru: Vypadáte jako temně, hypnoticky puntičkářské, ale jste pouze vybíravé.
 • Ascendent v Střelci: Unáhlené Panny, utečou s bandou tuláků, aniž by pomyslely na následky.
 • Ascendent v Kozorohu: Šetrné, obezřetné Panny, které znají svou cenu.
 • Ascendent ve Vodnáři: Tajemné Panny. Nikdo neví, zda jste skuteční nebo replikanti.
 • Ascendent v Rybách: Mokré panny, které pořád někdo využívá.

Vztahy a sex

Temné rande

Je někde někdo pro vás dost dobrý? Nejspíš není. Pokud by byl, nemohly by jste být vybíravé, což by vyčerpalo vaši soustavu obvodů. Nejúčelnější by byla další Panna, kterou snadno seženete na online seznamce (vyhnete se lelkování ve společenské místnosti, kde by jste mohli chytit nějaké ty bakterie). Snadno se poznáte kvůli chladnému odměřenému chování.

  Sex: plný servis

Stejně jako opravujete auto, tak i v sexu se řídíte manuálem, který svému partnerovi nejdříve přečtete. Světla necháte nerozsvícená - na co si namáhat zrak, že? Činnost si možná nahrajete, aby jste pak mohli ukázat, kde se v tom komplikovaném manévru stala chyba. Poté si dáte antibakteriální sprchu a partnera necháte vyplnit dotazník. Následně ho v počítači analyzujete s předchozími výsledky. Pokud se vás zeptají, jak se vám to líbilo, předáte zprávu se synopsí a bibliografií.

  Jaká jste v lásce krysa?

Kopačky nikdy nedáváte, je to mnohem horší. Pokaždé si o tom chcete promluvit. Váš partner holt nesplnil vaší tajnou unilaterální předsvatební smlouvu, kterou nosíte v hlavě. Vystrašení bývalí partneři jsou sekýrování na dálku přes sms, emaily, dopisy a telefon.

 Stupně nesnášenlivosti

 • Beran: vznášíte konstruktivní
 • Býk: vy říkáte úspornost, oni říkají:já si to nemyslím.
 • Blíženci: podrazí vás a smějí se vaším nemotorným argumentům.
 • Rak: budou vždy schopní trápit se na vesmírnější stupnici, než kdy vy můžete.
 • Lev: opovrhují vámi za to, že nemáte pochopení pro okázalost a slavnostní podívanou.
 • Panna: až moc maličkostí.
 • Váhy: myslíte si, že jsou to neupřímní pokrytci, oni si myslí, že jste netaktní bručouni.
 • Štír: máte za to, že nikdy nebudete schopné posedlosti jejich formátu.
 • Střelec: neříkáte hop, dokud nepřeskočíte. Oni jsou netaktní spratci.
 • Kozoroh: váš rival v místní kampani za čistotu.
 • Vodnář: lodě, které se potkávají v noci v jiných oceánech.
 • Ryby: vypadají lákavě jako boxovací pytle, ale před knockoutovým úderem umí uskočit.

Vztahy: jste samy

Nikdo se nedokáže sžít s vaším přehnaným perfekcionismem. Utváření vztahů je obtížné. Jednou jste to zkusili s hloupějšími lidmi, protože by se mohli podvolit vašemu systému. Čím si děláte nepřátele? Například na večírku se ironicky ušklíbáte nad baklažánovou omáčkou a úzkostlivě přejíždíte prstem po dveřní zárubni. Nebo jste po hostitelovi ti nejopilejší, protože je pití zadarmo. Máte v sobě potravinářský fašismus, který ukončuje večírky. Přátelé nakonec čekají půl hodiny, než úzkostlivě rozdělíte účet. To, co od partnera skutečně chcete, je boxovací pytel. Někoho, kdo se bude pasivně otáčet ve vzduchu, zatímco vy budete vrážet svoje kritické pravé háky, uštěpačné zvedáky a jedovaté údery levačkou - trénink pravého hnidopicha.

  Práce: vy to takhle dělat nechcete

Práci milujete, protože kdyby nebyla, museli by jste hovořit s rodinou a žít. Šéfové vás milují, protože nemáte problém vzít na poslední chvilku práci na víkend nebo zrušit dovolenou, na kterou jste si léta spořili. Nejsou to peníze, po čem toužíte, ale respekt a postavení. Pokud si připadáte nedocenění, mstíte se zlomyslností, škodolibostí, pomluvami a donášením. Když se prvně objevíte, všichni jásají s tím, že všechnu nudnou práci vykonáte vy. Brzy se vám začnou vyhýbat, protože kvůli vašemu patolízalství vypadají jako lenoši. Šéf vás nemůže vyhodit, protože jste jediní, kdo rozumí databázi. Jako jediní jste se obtěžovali čtením manuálu.

  Vysněná zaměstnání

 • Forenzní účetní: Hledání podrobností ve starých záznamech, pátračka po důmyslných vzorech tvůrčích podvodů lidí majících cit pro detail, jenž se však nevyrovná tomu vašemu.
 • Cenzor: V této činnosti se kloubí pruderie, zvrácenost, klasifikace, určování toho, co si mají ostatní myslet. Navíc nemůžete nemilovat stopy, které zanechává pero na panenském rukopise.
 • Padělatel: Práce, kde nepotřebujete představivost, ale úzkostlivý cit pro detail.
 • Sériový vrah: Nejde o touhu po krvi, ale jde o schéma. Vaše vzrušení vyvěrá z vymyšleného postupu a matoucí posloupnosti, kterou nedokáží rozluštit nikde na Zemi.

Doma: izolace

Nejraději máte bílou barvu. Návštěvy vám nevadí, ale moc se k vám bohužel nehrnou. Lidé mají pocit, že nosíte na opasku miniaturní vysavač na každé smítko, které vám způsobí.

  Domácí disharmonie

 • Beran: bez uzardění odmítají nechávat své maso v kůlně na dvoře.
 • Býk: myslí si, že jen naprosto normální jíst třikrát denně.
 • Blíženci: ukrývají příručky od veškeré vaší elektroniky.
 • Rak: kdykoli něco vyhodíte, přinesou to zpět a uloží do své sbírky.
 • Lev: nevěří vašim úklidovým schopnostem a tak si přivedou profíka.
 • Panna: nneustále si pro sebe potichu pomlaskávají nad vaším systémem archivace, který se neslučuje s tím jejich.
 • Váhy: tráví hodiny v koupelně, ale nikdy tam s sebou nevezmou čistící prostředek.
 • Štír: potají ničí vaše zbytečnější hračky..
 • Střelec: pozvou si kamarády a omylem pošlapou všechny vaše podnožky.
 • Kozoroh: oba sedíte v chladnu, nechcete být první, kdo zapne topení.
 • Vodnář: studují vaše návyky, jako by jste byli mimozemskou formou života.
 • Ryby: dělají příšerný nepořádek, ale uniknou vám tím, že předstírají naslouchání vašim radám.

Volno - temná stránka zábavy

Nejlepší částí dovolené je to plánování.

  Pekelná dovolená

Odpočinek na vzdáleném a odlehlém místě ve společnosti bezstarostných Vah, kde si nemůžete zapojit laptop. Neumíte se uvolnit. Kancelář by se určitě bez vašeho přísunu dat zhroutila.

  Rio v karnevalovém období ve společnosti Lva a Blíženců. Neorganizované, hluk,barvy.

  Všude, kde svítí Slunce (zvýrazňuje barvy) nebo kde je levno ( nedostatek prostoru pro mazaná řešení).

  Předpokládejme, že vás s 11-ti dalšími z každého znamení, vysadili na pustém ostrově. Koho by jste se zbavili nejdříve? Vy možná nebudete muset dělat nic. Polovina uteče sama a utvoří skupinku odpadlíků. nechtějí poslouchat minutu po minutě, co mají dělat.

 Síň hanby

 • Ivan Hrozný: První ruský car. Sjednotil Rusko v mocnou zemi. Neblaze proslul svými čistkami, velké procento lidí bylo zotročeno nebo zabito.
 • Kardinál Richelieu: Francouzský ministr a prvotřídní lokaj krále Ludvíka XIII., proslavený analytickým myšlením. Věřil, že malé zločiny mají být tvrdě trestány, aby nedocházelo k těm větším. Vidíte, smysl pro detail.
 • Greta Garbo: Samotářská hollywoodská hvězda, která zažila hodně poměrů s oběma pohlavími, ale nikdy se nerozhodla pro nikoho. Proslavila se tím, že chtěla být sama.

 VÍCE ZDE: http://internetweek.cz/kategorie/temny-horoskop